Turnaj v Polance zorganizovaný panem Sysalou. Začátek turnaje v  9:50 - 12:15

1.Vítkovice,   2.Ostarava Jih    3.Slavia Opava   4.Havířov  5.Polanka   6.Nový Jičín

fotky zde:

23.4.Polanka nad Odrou

Polanka - Slavia Opava  0:3

Na dnešní turnaj v Polance byli naši borci natěšení. A bylo to vidět. Hned v prvním zápas kluci vyhráli a to nebývá zvykem. Náš první vyzyvatel, byl místní tým, Polanka. Naši bojovníci domácí porazili 3 - 0 .   Historie vzájemných zápasů s polankou není nijak lichotivá. Ale tento zápas pro nás dopadl přímo skvěle!

góly :  Grygera, Volný , Suchánek L.

Nový Jičín - Slavia Opava  2:4

Další zápas se vyvíjel také velice dobře pro Slavii. Kluci si přinesli z prvního zápasu ,bojovnost a chuť vyhrát. A povedlo se. Toto utkání bylo velice bohaté na goly. A padlo jich celkem šest. Pro radost trenéra i přihlížejících rodičů náš tým vyhrál 4-2.

goly : Kurka , Suchánek J, Holuša, Zapletal,

Havířov - Slavia Opava  2:2

Třetí zápas s týmem Havířova skončil remízou 2:2 . Slavie dostala po pětiminutovém bezbrankovém stavu gól. Hned v zápětí jsme inkasovali gól druhý. Slavie prohrávala 0 -2 . V polovině zápasu došlo k našemu spasení. V 9 minutě snížil gólem L.Suchánek na 1-2.  V minutě jedenácté po brejkovém úniku srovnal na stav 2-2 Jakub Suchánek.

goly: L.Suchánek, J.Suchánek

Slavia Opava - Ostrava Jih  1:1

Čtvrtý zápas našich kluků byl s týmem Ostrava Jih. Toto utkání bylo velice náročné. Celých 12 minut se muselo makat. Tým s trenérem Romanem Holušou vybojoval proti týmu Ostravy, zaslouženou remízu 1 - 1.

goly: L. Suchánek

Slavia Opava - Vítkovice  1:2

V posledním zápase nás čekal favorit tohoto turnaje, Vítkovice. Zde je nutno připomenout ,že doposud Slavie ještě neprohrála a měla soutěž slušně rozjetou. Pokud by tým Slavie vyhrál ,mohl si dělat ambice na první místo! Zápas se vyvíjel pro  Slavii nedobře. V páté minutě jsme inkasovali první gól. Prohrávali jsme 0-1 . Po chvíli nesoustředěné hry , jsme inkasovali gól druhý. Bylo to 0-2. Závěrem zápasu se vyskytla jiskřička naděje. Hráč Šimon Holuša se ocitl ve slibné šanci ,kterou proměnil!! Stav byl v 10 minutě 1-2. Rozhodčí bohužel nenastavil ani minutu, přičemž k tomu měl nejeden důvod. Ba naopak zápasu ještě minutu ubral.Vzal nám tak naději na vyrovnání. Stav utkání 1-2.

Tento výsledek nás odsunul i tak na krásné třetí místo , a tak naši kluci dostali zaslouženě medaile!